تماس مستقیم با دکتر امیر دانش زاده : 09121238186

بهونه گرفتن ممنوع!!! اگه اهل پیروز شدنی بسم الله

آموزش حسابداری آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی

آموزش آیلتس تضمینی در اصفهان

ویژگی‌های یک معلم خصوصی خوب ریاضی

 

 معلم خصوصی خوب ریاضی

دوستانی که با گروه آموزشی ما در تماس بوده اند و با معلم خصوصی های خوب مرکز ما کلاس ریاضی آنلاین و حضوری داشته اند، می‌دانند که معلم خصوصی خوب ریاضی را فقط در کلمه خلاصه نکرده ایم بلکه بهترین معلم خصوصی خوب ریاضی را  به آنها پیشنهاد داده ایم که با پشتیبانی های ویژه ای که انجام داده است راه را برای رسیدن دانش آموز به اهدافش هموار کرده است و همین امر باعث شده است  که همگان بهترین معلم خصوصی  ریاضی را از ما بخواهند.
بهترین معلم خصوصی ریاضی علاوه بر این که به نیاز دانش آموز از لحاظ آموزش توجه دارد به نیازهای روحی و روانی اش نیز می اندیشد و اینجاست که  بهترین معلم خصوصی ریاضی تغییر نقش می‌دهد و روانشناس می شود. در مرکز ما بهترین معلم خصوصی ریاضی در کنار دانش آموز قرار می گیرد نه در مقابل او.

بهترین معلم خصوصی ریاضی کسی است که رنج دانش آموز را می بیند و متناسب با آن رفتار می کند و به التیام رنج های دانش آموزش می پردازد. در کنار تدریس خصوصی ریاضی، معلم ریاضی به دانش آموز همدلی را می آموزد و کاری میکند تا او ارتباط اجتماعی را به صورت عمیق درک می کند.

علاوه بر درس ریاضی درس چگونه زیستن را نیز می آموزد. درک می کند که زندگی فقط درس خواندن نیست بلکه لحظه لحظه های زیستن درس بزرگی است که اگر به آن پرداخته نشود درس ریاضی نیز مفهومی نخواهد داشت. او می فهمد که ریاضی قسمت کوچکی از این زندگی است که اگر آن را نادیده بگیرد پازل زندگی اش تکمیل نخواهد شد. چون این هم تکه ای کوچکی از پازل زندگی است که اگر نباشد این پازل ناقص خواهد ماند. در این زمان ترس دانش آموز را فرا خواهد گرفت چون تکمیل همین تکه کوچک به تنهایی برایش میسر نخواهد بود. او هنوز تا رسیدن به استقلال راه زیادی را در پیش دارد. او باید وابستگی را تجربه کند تا حلاوت استقلال را دریابد.

باید به او فرصت دهیم تا در کنار یک معلم خصوصی ریاضی در اصفهان که خوب و دلسوز است احساس امنیت بیشتری کند و با اطمینان به رفتارهای درست معلم خصوصی  بتواند به دور از اضطراب‌های معمول بهترین خود را ارائه دهد… این هنر یک معلم خصوصی ریاضی است که همچون کارگردانی زبردست بهترین دانش آموز را از درونش بیرون کشد و انسان با استعداد درون دانش آموز را برای او نمایان کند. در کنار چنین معلم خصوصی ریاضی استعدادهای درخشانی نمایان خواهند شد و سال‌های سال چراغ علم و دانش را افروخته نگاه خواهند داشت. بعد از این مرحله دانش آموز با معلم خصوصی ریاضی اش وداع می کند و به صورت مستقل به آموختن  می پردازد چون معلم خصوصی ریاضی چراغ راهش شده است و دانش آموز حالا می تواند با تمام قدرت به پیش رود.

معادل انگلیسی عنوان این مقاله: Characteristics of a good math tutor

بیوگرافی کلی

امیر دانش زاده: استاد دانشگاه،مشاور تحصیلی،بنیانگذار برنامه ریزی الگوریتمی برای کنکوری ها در ایران،نویسنده ،فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی با معدل ممتاز ازدانشگاه تهران و مدرس زبان انگلیسی

آلبوم تصاویر

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام امیر دانش زاده

کانال تلگرام امیر دانش زاده

 

 

تماس با ما

لحظه ها را دریابید زندگی جاده ای یک طرفه و دور زدن ممنوع میباشد ؛دانش آموزان یازدهمی هر چه سریعتر برای گرفتن برنامه ریزی الگوریتمی رایگان رتبه ساز با شماره مستقیم خودم تماس بگیرید

تلفن همراه دکتر امیر دانش زاده: 09121238186

تلفن دفتر: 09121238186

حسابداری اصفهان

خدمات حسابداری در اصفهان

حسابدار در اصفهان

خدمات مالیاتی در اصفهان

محمد رضا شمس تبریزی

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان

تدریس خصوصی ریاضی هشتم در اصفهان

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان

کلاس ریاضی آنلاین 

کولر گازی بانه

شستشوی نمای ساختمان در تهران